• Thermal Pool
  • Bazén Niagara Pool
  • Dětský bazén Amazonie
  • Venkovní bazény a atrakce


THERMAL POOL: venkovní termální bazén s celoročním provozem. Je rozdělen na 2 části - sportovní a relaxační, kde je vyšší teplota vody (40 ˚C). Bazén nedávano prošel kompletní a důkladnou rekonstrukcí a byly zde použity úplně nové technologie. Co si zde můžete vychutnat? Vzduchová masážní lehátka a geotermální vodu, která je sem přiváděna z místního vrtu ve hloubce 2,5 km. Tato voda má mezi ostatními termálními prameny na Slovensku specifické postavení, protože je v ní obsažena část mořských vod z paleogenního moře, které se vyskytovalo na zdejším území již před 40 mil. let. Voda příznivě působí na pohybové a dýchací ústrojí.


NIAGARA POOL: venkovní termální bazén s teplotou vody 35 ˚C je k dispozici celoročně.

POOL 21 ATTRACTIONS: letní bazén s ohřívanou vodou o teplotě od 28 do 32 °C, kde vás čeká 21 atrakcí: dětská trojskluzavka, vodní houpačky, umělý déšť, vzduchové gejzíry, chrliče, vodní clony, masážní proudy atd.


DĚTSKÝ VENKOVNÍ BAZÉN AMAZONIE: osvěžení a zábava během horkých letních dní. Je zde ohřívaná voda s teplotou 30 - 33 °C a rozloha bazénu je 300 m2 - což je dětský vodní ráj. Děti můžou využít Tropický hrad, tobogán Woodsplash, skluzavku Amazonie atd.

SWIMMING POOL: klasický plavecký bazén pro sportovce. Bazén má délku 25 m a teplotu vody 24 - 26 °C.

DĚTSKÝ PIRÁTSKÝ BAZÉN: bazén Karibik s čirou ohřívanou vodou poskytuje nevšední zábavu a dobrodružství pro vaše ratolesti, které můžou využít Jumbo hrad, vodní příkop se skluzavkami, exotickými zvířaty a palmami.
Nabídka

Bazény Tatralandia

Bazény

14 bazénů, zábava i oddech v každém ročním období.

Hurricane Factory

Hurricane Factory

Netradiční, adrenalínový a přece bezpečný sport a zároveň zábava pro každého.

Okoli

Okolí

Tatralandia se nachází v srdci jednoho z nejkrásnějších koutů Slovenska.

Ceniky

Ceníky

Ceníky vstupů do Aquparku, wellness, Hurricane Factory.