• Tropical Paradise
  • Tropical Paradise
  • Tropical Paradise
  • Tropical Paradise


TROPICAL PARADISE: nemusíte trávit dlouhé hodiny v letadle a cestovat až na konec světa, abyste na vlastní kůži pocítili úžasný relax v tropickém ráji. To vše na vás čeká v srdci Slovenska, v překrásném regionu Liptov.

Můžete se procházet pod palmami, pokochat se výhledem na korálové útesy, prohlédnout si mořské rybičky, zašnorchlovat si v mořské vodě, objevit pirátský poklad nebo si dát pravý tropický drink.

A co zde můžete vidět? Dřevěnou plachetnici, ztroskotanou na skále. Korálové útesy, mušle a palmy. Prostě pravý tropický svět, kde celoročně vládne příjemná teplota a kde najdete např. repliky originálních afrických či asijských staveb, vrak lodi, 4 bazény (2 mají pravou mořskou vodu), nebo také vodní bar Barbados, kde si můžete objednat míchaný koktejl přímo z bazénu.PIRÁTSKÉ DOBRODRUŽSTVÍ: na skále ztroskotala loď a ti, kteří se rádi potápějí, mají možnost prozkoumat její tajemství a dokonce i objevit pravý pirátský poklad. Dobrodruhové se můžou potopit a hledat mušle s perlami, nebo se kochat pohledem na pravý korálový útes i s jeho obyvateli - mořskými sasankami a pestrobarevnými rybičkami.

Určitě oceníte i tzv. Thalasso terapii - to znamená terapii pravou mořskou vodou. Má blahodárné antiseptické i regenerační a relaxační účinky. Vychutnat si můžete i různé druhy vodních masáží a v neposlední řadě docílit i zdravého opálení - zdejší areál má totiž unikátní střešní skla.


Nabídka

Bazény Tatralandia

Bazény

14 bazénů, zábava i oddech v každém ročním období.

Hurricane Factory

Hurricane Factory

Netradiční, adrenalínový a přece bezpečný sport a zároveň zábava pro každého.

Okoli

Okolí

Tatralandia se nachází v srdci jednoho z nejkrásnějších koutů Slovenska.

Ceniky

Ceníky

Ceníky vstupů do Aquparku, wellness, Hurricane Factory.