• Dětský pirátský bazén
  • Bazén White Lagoon
  • Bazén Bubble Pool
  • Bazén Ocean
  • Bazén Snorkeling Pool
  • Bazén Tropical Pool
  • Bazén Paradise Pool
  • Večerní zábavní program v Tatralandii


WHITE LAGOON: bazén s mořskou vodou, která je podobná Jadranu. Voda je ohřívaná na teplotu 34-36°C. Mořská voda má antiseptické účinky a aktivuje regenerační a revitalizační buňkový proces. Užijte si skvělou thalasso therapy - terapii mořskou vodou.

BUBBLE POOL: ohřívaná mořská voda, podporující detoxikaci organizmu. Nechte se vymasírovat vodními tryskami na masážních lehátkách. Thalasso therapy zlepšuje krevní obraz, napomáhá při celulitídě a při revmatických stavech.

PARADISE POOL: bazén s čirou vodou, ohřívanou na 34-36°C. Lehátka, trysky a masáže jsou součástí relaxační vodní cesty. Kochat se můžete výhledem na ohromující repliku španělské galeony - pirátské lodi. Zároveň si můžete vychutnat přímo ve vodě exotické míchané drinky ve vodním baru Barbados.TROPICAL POOL: bazén s čirou vodou, ohřátou na 34–36 °C. Co zde můžete využít? Vzduchová sedadla, masážní lavici, nebo vzduchový gejzír pro masáže zad. Zažijete příjemný relax ve stínu pirátské lodi.

SNORKELING POOL: aneb šnorchlovací bazén. Prozkoumejte skutečný podmořský svět, plný ryb a korálů. Nebo chcete najít ztracený poklad? Ve šnorchlovacím bazénu je čirá voda, ohřátá na 34–36 °C.

OCEAN: bazén s čirou vodou, ohřívanou na 32°C. Wellness bazén s vodními masážemi, postelemi, masážními tryskami a plaveckou částí s protiproudem.

DĚTSKÝ PIRÁTSKÝ BAZÉN: bazén Karibik s čirou ohřívanou vodou poskytuje nevšední zábavu a dobrodružství pro vaše ratolesti, které můžou využít Jumbo hrad, vodní příkop se skluzavkami, exotickými zvířaty a palmami.Nabídka

Bazény Tatralandia

Bazény

14 bazénů, zábava i oddech v každém ročním období.

Hurricane Factory

Hurricane Factory

Netradiční, adrenalínový a přece bezpečný sport a zároveň zábava pro každého.

Okoli

Okolí

Tatralandia se nachází v srdci jednoho z nejkrásnějších koutů Slovenska.

Ceniky

Ceníky

Ceníky vstupů do Aquparku, wellness, Hurricane Factory.