Webmarketing

Nestačí mít pouze hezkou a líbivou www stránku, je nutné ji na internetu mezi tou obrovskou konkurencí zveřejnit a prosadit se. To se dá udělat na několika úrovních a několika způsoby. Není problém dosáhnout několikanásobného zvýšení návštěvnosti vašeho webu.

Můžete si u nás vybrat z vícero programů - garance 1. - 5. stránky, případně dokonce garantovanou pozici na 1. stránce v Seznamu či Googlu. Jak se to dělá?


Určitě jste už slyšeli pojem "SEO" - což je Search Engine Optimization. Jednoduše řečeno, váš web zoptimalizujeme pro vyhledávače - přiradíme správné titulky a popisy jednotlivým podstránkám, zvolíme ta správná klíčová slova a dohlédneme na to, aby byla na webu ve správném poměru a zajistíme kvalitní obsah webu. Samozřejmostí je také to, že váš web vytvoříme tak, aby se korektně zobrazoval jak na monitoru počítače, tak na mobilu či tabletu.

google

Nevíte co znamená SEM a SMM?


Nevadí, protože my to víme :-). "SEM" je search engine marketing. Jaký je rozdíl mezi SEO a SEM? SEO funguje organicky, nebo lépe řečeno - přirozeně. Je to optimalizace webu pro vyhledávače, kterou by měl mít každý web. Znamená to správné zvolení klíčových slov a zavedení do vyhledávačů, kde vás klienti sami přirozeně najdou.

SEM? Sem s ním...

SEM? Sem s ním...

"SEM" je (jak už jsme se výše zmínili) Search Engine Marketing - což jednoduše znamená placenou online reklamu, zaměřenou na propagaci vaší firmy a zviditelnění vašeho webu na internetu. SEM je často časově omezen (zaplatíte si reklamu na určitou dobu) a hlavně je soustředěn na jeden vyhledávač - např. na Seznamu si zaplatíte určitou formu reklamy.
Z tohoto hlediska vyplývá, že správné SEO je velmi důležité, jelikož by vám mělo zajistit dobré pozice všude, kde je to možné a nemělo by to být časově omezeno. A to je také důvod, proč svěřit svůj web do rukou profesionálů, kteří to umí zajistit.

Ještě zbývá poslední pojem - "SMM." Není to sado ani maso a maso…:-))) Jde o Social Media Marketing - čili marketing na sociálních sítích. Jedná se o postup, který ke zvyšování úspěšnosti stránky využívá kontaktů s cílovými komunitami prostřednictvím sociálních sítí. Neměli byste podceňovat důležitost sociálních sítí, byla by to velká chyba.

Více o social marketingu se můžete dočíst zde.

 
CHCI SVOU FIRMU ZVIDITELNIT