Webdesign

Webdesign - to je pojem, který zahrnuje grafický návrh a rozvržení stránky, který vyhovuje vašim potřebám a požadavkům.

Stránky, které navrhujeme my, jsou elegantní, srozumitelné a již od začátku naprogramované tak, že je můžete používat bez velkých změn celé roky. Navrhujeme kompletní koncepce firemních webů, kde je obsažena jak stránka s Aktualitami, které si sami spravujete, tak redakční systém pro psaní článků, e-shop i facebooková prezentace. "Nic není nemožné", vzhledem k tomu, že tvorba webových prezentací je pouze programování. Nechte se inspirovat stránkami, které jsme již vytvořili (je jich cca 2000 pro nejrůznější firmy a typy podnikání, viz sekci Reference, kde najdete část naší práce). Snažíme se vytvářet stránky tak, aby se korektně zobrazovaly ve většině užívaných prohlížečích a systémech a bezchybně fungovaly dlouhou dobu bez nutnosti předělávání.


 

Mobilní web

Webová stránka, sociální sítě a blogovací prostor v jednom. Web, postavený v redakčním systému dle nejmodernějších standardů, včetně SEO a webmarketingu, sociálních sítí a stránky s aktualitami, kde si sami můžete pohodlně psát a uveřejňovat články, či fotogalerie a videa a to vše bez jakýchkoliv znalostí programování či html.
 

Proč si pořídit mobilní web?

Protože mobilní komunikace již nějakou dobu převažuje nad desktopem a vyhledávače nemobilní web již výrazně penalizují při vyhledávání.  

Jaké jsou výhody mobilního webu?

 
  1. Vyšší pozice ve vyhledávačích - mobilní weby jsou automaticky preferované před staršími verzemi webů, které se na tabletech a mobilech nezobrazují správně (nebo vůbec)
  2. Jednoduchá editace obsahu: psaní článků, opravy ceníku či přidání celé fotogalerie - to vše zvládnete i vy sami a bez potíží.
  3. Web má tzv. blogovací modul. Co to znamená v praxi? Pravidelným přispíváním kvalitního obsahu na web si sami a zdarma ovlivňujete svoje pozice ve vyhledávačích a pro své klienty se stáváte odborníkem ve svém oboru. Články s dobře zvolenými klíčovými slovy a zajímavým obsahem velmi rychle získávají vysoké pozice a mají poměrně slušnou návštěvnost.
  4. Web je online propojen se sociálními sítěmi, na kterých fungujete.
 

Co mobilní web obvykle obsahuje?

  • Sekci O firmě (O nás)
  • Sekci Nabídka/Produkty/Služby
  • Sekci Fotogalerie (v případě menšího počtu fotek není nutná, fotky se dají do ostatních podstránek)
  • Sekci Poptávka/Dotaz
  • Sekci Kontakt
  • Blogovací sekci Novinky/Aktuality pro psaní článků
 

Máte zájem o individuální návrh, kalkulaci re-designu či tvorbu nového webu?

 
CHCI HEZKÝ A FUNKČNÍ WEB
 

Jak mobilní web vypadá?