Proč vás polovina lidí nevidí – aneb vyměňte starý web za nový!

Mobilní komunikace již nějakou dobu převažuje nad desktopem a vyhledávače nemobilní web již výrazně penalizují při vyhledávání. Neuvažovali jste o jejich předělání dle nových standardů pro mobilní komunikaci?

Proč mobilní web?

Vaše současné www stránky jsou při současném (html) provedení znevýhodňované při vyhledávání v Seznamu i Google a každý web, který je postavený dle moderních standardů je v pozicích na vyhledávačích předběhne. Opětovný návrat na vyšší pozice je ale z měsíce na měsíc náročnější a dražší.

VYUŽIJTE POSLEDNÍCH 50 DNŮ NA SLEVU 25%! - Sleva platí pro stávající klienty. Pro nové klienty rádi vypracujeme cenovou kalkulaci na základě požadavků.

Vzhledem k tomu, že tento rok slavíme 25-té výročí fungování firmy, rozhodli jsme se nabídnut našim partnerům, se kterými jsme již v obchodním kontaktu, mimořádně výhodnou nabídku na redesign jejich webových stránek. 25% slevu na kompletní redesign jejich současných webových stránek (platí do konce roku 2016).

JAKÉ VÝHODY NABÍZÍ MODERNÍ WEB (na rozdíl od starších verzí)?

1. Vyšší pozice ve vyhledávačích.

2. Optimalizaci pro desktopy, tablety i mobilní telefony. (Dle statistik v poslední době již více než 50% vyhledáváni probíhá na mobilních telefonech. 3. Jednoduchá editace obsahu. (Text si můžete upravovat v celém rozsahu stránek podobně jak v textovém editoru, a to např. i v terénu pomoci mobilu nebo tabletu).

JAK TO VYPADÁ V PRAXI:

Jako mimořádnou prémii od nás dostanete web, který na rozdíl od konkurence má v sobě zabudované 20-ti leté zkušenosti s cca 2.000 webstránkami a webmarketingem.

Jako samozřejmost obdržíte jako součást stránek i tzv. Blogovací modul a modul pro sociální sítě, který momentálně funguje jako nejlevnější motor k dalším zákazníkům a zajistí vám výrazný náskok před konkurencí bez dalších investic.

Díky němu u každého námi postaveného webu, pokud ho klient provozuje na našich serverech, můžeme již v základní verzi zaručit 1-5 stránku alespoň jednom z největších vyhledávačů (Google/Seznam).

Pokud máte zájem využít této mimořádné nabídky, pošlete nám co nejdříve dotaz na kalkulaci redesignu Vašich stávajících, kterou Vám v krátké době vypracujeme a následně se dle ní můžete rozhodnout, zda ji využijete.

 
>> POPTÁVKA KALKULACE <<