Rimini - ubytování (hotely, penziony, kempy...)

3 nejlépe hodnocené hotely dle samotných hostů v Rimini, na cestovatelském portálu TripAdvisor (pro další hledání a rezervace využijte server Booking, nebo informační portál Rimini).


Hotel Stresa Rimini

Hotel Stresa Rimini
1. Hotel Stresa******
Viale Gubbio 21, 479 00 Rimini

Nachází se 150 m od pláže v oblasti Rivazzurra v Rimini, Hotel Stresa nabízí moderně zařízené pokoje s dřevěnými podlahami, LCD TV a Wi-Fi připojení na internet.Všechny pokoje v hotelu Stresa Hotelu jsou klimatizované a vybavené minibarem, trezorem a vlastní koupelnou. Většina z nich má malý balkon.

K snídani si můžete vychutnat zdejší domácí koláče a organické produkty, spolu s více sladkými i slanými pokrmy. Hosté mohou využít také slevy v nedaleké restauraci.

Hlídané parkoviště je k dispozici jen 200 metrů od hotelu. Hosté v Stresa mají také slevy na místních plážích a wellness centru.

Rivazzurra je skvělou volbou pro cestovatele se zájmem o zábavu, noční život a písečnými plážemi. Hosté, kteří jsou v této oblasti najdou také řadu skvělých barů a restaurací v okolí.
Hotel Erbavoglio Rimini

Hotel Erbavoglio Rimini
2. Hotel Erbavoglio****
Via Tripoli 211, 479 21 Rimini

Pouhých 250 metrů od pláže, Erbavoglio Hotel je vzdálen 15 minut chůze od centra Rimini. Tento hotel nabízí pro své hosty bezplatnou venkovní vířivku a wellness centrum. Pokoje jsou moderně zařízené, s klimatizací, balkonem, koupelnou, LCD TV a minibarem. Wi-Fi je zdarma v pokojích a na chodbě.


Můžete se těšit na sladké a slané snídaně formou bufetu. Široká nabídka organických a bezlepkových výrobků.

Wellness & spa pro hotelové hosty se saunou a vířivkou. Můžete také relaxovat na slunné terase.

Rimini Central Marina je skvělou volbou pro cestovatele se zájmem o nákupy, dobré jídlo a pláže. Hosté, kteří jsou v této oblasti,  najdou také řadu skvělých barů a restaurací v okolí.
Hotel Gioella RiminiHotel Gioella Rimini
3. Hotel Gioella**
Viale Guglielmo Marconi 16, Miramare, Rimini

Jen 2 minuty chůze (160 m) od pláže v části Rimini Miramare, rodinný hotel Gioiella nabízí pokoje s vlastní koupelnou s klimatizací a restauraci. Zábavní park Fiabilandia je 5 minut jízdy od hotelu.

Pokoje v hotelu Gioiella jsou funkčně zařízeny a mají TV s plochou obrazovkou. Vlastní koupelna je vybavená sprchovým koutem, fénem a toaletními potřebami zdarma. Některé pokoje mají také balkon.

Snídaně se podává formou sladkého i slaného bufetu, servírované v jídelně s klimatizací. Otevřeno po celý den, restaurace nabízí národní, mezinárodní a regionální kuchyni Emilia Romagna.

Wi-Fi je zdarma v celém hotelu.

Miramare je skvělou volbou pro cestovatele se zájmem o jídlo, noční život a nakupování. Hosté, kteří jsou v této oblasti najdou také řadu skvělých barů a restaurací v okolí.