Riviera di Rimini

Úchvatné písčité a komfortní pláže, poseté tisícerem barevných slunečníků. Mělké a čisté moře s příjemnou teplotou. Konstatně krásné počasí, výtečné italské pochoutky - jako pravá pizza, piadina, cassone či zmrzlina. Skvělé hotely, módní kavárny, bary, proslulé noční diskotéky. To je ve zkratce největší italské letovisko Rimini.

Samotné město Rimini se dělí na několik částí: Bellariva, Marebello, Marina Centro, Miramare, Rivabella, Rivazzurra, San Giuliano Mare, Torre Pedrera, Viserba a Viserbella.

Vybrat si můžete z cca 2000 ubytovacích zařízení pro všechny věkové kategorie a finanční možnosti. Hotely obvykle mají na pláži své stálé místo, kde vám poskytnou za úplatu lehátka a slunečníky, které můžete používat po celou dobu pobytu. Pláže jsou otevřeny neustále. Je na nich dostatek bufetů a restaurací, půjčovny sportovních potřeb i člunů. Jsou tam rozesety dokonce i dětská hřiště - prolézačky, houpačky, atrakce atd. Je zde dostatek možností jak pro sport, tak pro relaxaci na pláže a samozřejmě večer můžete navštívit některou ze zdejších proslulých diskoték.