Rimini - atrakce a zábava

Seznam nejlepších a nejznámějších atrakcí, které byste si neměli nechat ujít na své dovolené v Rimini.


Aquarium Cattolica
Aquarium Cattolica, Parco Le Navida**
Oblast: Cattolica

2,5 mil. l mořské vody je domovem pro cca 3000 exemplárů 400 různých druhů živočichů. Podmořské akvárium nabízí 4 různé objevné trasy a poskytuje tak neopakovatelný zážitek pro děti i dospělé.

Pro smělejší návštěvníky je zde možnost ponořit se přímo do nádrže se žraloky.
Mirabilandia Ravenna
Mirabilandia
Oblast: Ravenna

Zábavní park, plný dobrodružství pro celou rodinu. Atrakce: krkolomné horské dráhy, laser game, divoký rafting, skok do Niagary, motokáry, Autosplash, Dinoland, FantasyLand a mnoho dalších. Adventure park plný vzrušení.
Filabilandia Rimini
Fiabialandia
Oblast: Miramare

Obří zábavní park pro celou rodinu. Atrakce: Jezero snů, Záliv Petra Pana, 4D kino, Zlatý důl, Indiánská vesnice, Filabilandia Express, Labyrint, Pevnost Laramie, dobrodružství s kapitánem Nemem, dobrodružství s pirátem Hookem, Údolí trpaslíků atd.
Italia in miniatura, Rimini
Mini Italia
Oblast: Viserba

Miniatury nejznámějších staveb Itálie i Evropy.
Oltremare
Oltremare
Oblast: Riccione

Oltremare je dobrodružství, legrace a objevování. Co zde najdete: zátoku delfínů, neuvěřitelné mořské koníky z celého světa, příležitost setkat se zvířaty na statku, stanoviště Po Delta, podíváte se na let dravých ptáků nebo želví nemocnici , projdete si naučné stezky, můžete obdivovat fantastickou architekturu nebo dokonce dopad meteoritu...